foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

działalność SKW w MZS nr 5 - listopad 2019r.

XI - udział wolontariuszy w akcji ,,Misja Różaniec" - zbiórce różańców dla mieszkańców Rwandy
 
XI - zapalenie zniczy i uczczenie pamięci poległych żołnierzy pod Pomnikiem Niepodleglości w Gorlicach 
 
XI - udział wolontariuszy w konkursie plastycznym ,,Tradycje Niepodległościowe w moim regionie " uczennica klasy 6 Kinga Wolska zdobyła II miejsce.
 
XI - zapalenie zniczy na cmentarzu nr 91 w Gorlicach.
 
XII - zbiorka bajek dla oddzialu "0" przy MZS nr 5 w Gorlicach, ktore zostaly przekazane przedszkolakom 6.XII jako prezenty od Św.Mikolaja.
 
XII -rozprowadzanie kartek Bożonarodzeniowych celem niesienia pomocy chorym i niepełnosprawnym objętych pomocą programu ,,Na ratunek" w Stowarzyszeniu Sursum Corda.
 
XII - uczestniczenie w warsztatach stroikow Bozonarodzeniowych w ZS Centrum Szkolenia Zawodowego w Bystrej.
 
XII - Odwiedziny chorych w szpitalu na geriatrii, gdzie wolontariusze wraz z opiekunem składali życzenia Bożonarodzeniowe i rozdawali kartki świąteczne i stroiki.
 
XII - udział w akcji ,,Tytka charytatywna"- zbiorka produktów spożywczych i środków chemicznych do papierowych toreb rozprowadzanych przez Caritas, które zostaja przekazane najuboższym mieszkańcom naszej Parafii.
 
XII - zbiorka artykułów spożywczych i chemicznych w sklepie Delikatesy przy ul.Kopernika do paczek, które zostały następnie przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom uczniów naszej szkoły.
 
XII - kiermasz ozdób, stroików i kartek Bożonarodzeniowych. 
 
XII - przekazanie produktów spożywczych do kuchni Caritas przy ul.Piekarskiej w Gorlicach.
 
II - udział w Światowym Dniu Chorych - wolontariusze spotkali się z chorymi na Mszy św. w Szpitalnej Kaplicy Oddziału Geriatrii a następnie rozdawali obrazki z modlitwą chorych, składali życzenia i serdecznym uśmiechem dodawali otuchy w trudnych chwilach cierpienia. 
 
II - integracyjne spotkanie z wolontariuszami zaprzyjaźnionych Klubów Wolontariatu w Zajeździe Pstrąg u Eda w Łosiu, przygotowane przez opiekunow SKW z MZS nr 1 i MZS nr 3 w Gorlicach. 
 
II - III zbiórka książek z przeznaczeniem dla Stowarzyszenia Lucky Horses - ratowanie porzuconych i zaniedbanych koni. 
 
III - zbiórka nowych i używanych gier planszowych, układanek i książek dla dzieci i młodzieży uczącej się w Specjalnym Ośrodku Szkoleniowo - Wychowawczym w Szymbarku.
 
IV - zbiórka prod.spożywczych w sklepie Delikatesy przy ul.Kopernika do paczek Wielkanocnych. 
 
IV - rozprowadzanie kartek Wielkanocnych - Sursum Corda
 
IV - udział w Drodze Krzyżowej na geriatrii - przekazanie własnoręcznie wykonanych kartek i życzeń chorym. 
 
IV - przekazanie produktów spożywczych do Kuchni Caritas przy ul.Piekarskiej. 
 
IV- kiermasz ozdób, kartek i stroików Wielkanocnych. Środki finansowe uzyskane z ich sprzedaży zostały przekazane na rzecz Fundacji Kasisi prowadzonej przez Szymona Hołownię - dożywianie i pomoc medyczną dla dzieci z sierocińca w Zambii
 
 
Całorocznie prowadzimy zbiórkę nakrętek, pomoc w świetlicy szkolnej, pomoc
 
 

Copyright 2023  Studio Gabrielle